Аренда квартиры посуточно в Киеве
1-комнатные квартиры посуточно
2-комнатные квартиры посуточно
3-комнатные квартиры посуточно
4-комнатные квартиры посуточно
АКЦИИ!!! СКИДКИ!!!
НЕРУХОМІСТЬ В ТУРЕЧЧИНІ
Квартиры на Евро 2012 - Euro 2012
Способы оплаты
Ваша заявка
Бронирование и проживание
Правила бронирования. Аренда на сутки.
Дополнительные услуги
НОВОСТИ
Статьи
Посуточно Киев. Реальность и предрассудки. Квартири подобово.
Цена квартиры в Киеве посуточно. Сниму квартиру посуточно в Киеве.
Гостям столицы
Владельцам квартир
Аренда квартир в Киеве
Как снять квартиру в Киеве посуточно?
Посуточная аренда квартир в Киеве без посредников.
Где поесть в Киеве? Украинская кухня.
Недвижимость без посредников. Комната на сутки, квартира на ночь.
Аренда без посредников
Продажа без посредников
Полезные ссылки
БТИ Киева
Отдых и развлечения в Киеве. Rest Kiev
Интернет партнеры
Контакты
О нас
Квартира сутки Киев
Квартиры посуточно в Киеве без посредников от 200 грн
СТАТЬИ
Гіпертонічний криз: перша медична допомога
Гіпертонічний криз: ризики та причини, лікування і перші симптоми гіпертонічного кризу, лікування та профілактика. Все це невідкладні і нерозривно пов'язані між собою речі.
Важке патологічний стан при гіпертонічного кризу викликано різким підвищенням артеріального тиску. І щоб адаптувати людини до нормального стану
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
Тенденции и инновации в кондиционировании. Умный дом
В индустрии кондиционирования воздуха произошли значительные изменения. Системы VRV, ранее использовавшиеся только для коммерческого кондиционирования воздуха и подкрепленные популярностью канальных кондиционеров, постепенно выходят на рынок жилых помещений. Появилась возможность поддерживать индивидуальный контроль зоны в своих домах, и им требуется только
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
Restaurant tables and chairs near me
Today, the development of a business that is based on the provision of catering services is going on at a very fast pace. Every day there are new restaurants and in order to somehow differ from others, each restaurant is
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
Доставка продуктов в квартиру посуточно
О пиве как о напитке, который любим во всем мире, сложено немало интересных историй. В Германии, например, создана система трубопроводов, по которой пенный напиток доставляется круглосуточно в любой бар всего за 14 минут. В Великобритании придумали оформление подписки в офис.
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
»Квартиры посуточно Киев без посредников от RENTHOTEL!»Статьи
5 міфів про нерухомість в Туреччині
5 міфів про нерухомість в Туреччині
Вкладати гроші в нерухомість як і раніше вигідно, особливо, якщо дещо розширити географію пошуку об'єктів для інвестування і вибрати країни з м'яким кліматом і теплим чистим морем.
Країна древньої культури, багатих традицій і м'якого клімату Туреччина є популярним туристичним напрямком, не тільки для громадян колишніх країн СНД, а й країн Західної Європи. При цьому багатьом ця країна подобається настільки, що вони хотіли б в ній бувати якомога частіше або навіть залишитися жити постійно. Багато в чому високу привабливість Туреччини сприяє географічне розташування країни на стику Європи і Азії, де тісно переплелися різні культури, а курортні райони сповнені цікавих пам'ятків історії.
При цьому життя в Туреччині, як і в інших середземноморських країнах розмірене і комфортне. На ринку представлені різні об'єкти нерухомості, а ціни досить доступні. Це саме можна сказати і про ціни на продукти, послуги, медикаменти. Так, згідно з дослідженням Турецького інституту статистики TUIK, Туреччина займає 10-е місце в Європі з точки зору вартості товарів і послуг. Індекс рівня цін в Туреччині виявився на 61,39% нижче, ніж в середньому по Європі.
Існує кілька поширених міфів про нерухомість в Туреччині, які ми б хотіли розвінчати.
МІФ 1. ЕКОНОМІЧНА І ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЇ В ТУРЕЧЧИНІ НЕ СПРИЯЮТЬ ІНВЕСТИЦІЯМ В НЕРУХОМІСТЬ КРАЇНИ.
За даними дослідження «Огляд перспектив світових інвестицій» (World Investment Project Survey), Туреччина в 2016 році зайняла 21-е місце в рейтингу найбільш привабливих для прямих іноземних інвестицій країн. Економіка країни є 16-ю найбільшою економікою в світі. Туреччина розрахувалася за боргами МВФ. Щорічне зростання ВВП за останні 5 років становить 3-5%.
За останні місяці 2017 роки кількість укладених угод з придбання нерухомості іноземними громадянами збільшилась на 13% (колишні країни СНД, Іран, ОАЕ).
МІФ 2. ЯКЩО ВИБИРАТИ МІЖ ТУРЕЧЧИНОЮ І ЄВРОПОЮ, ВИБИРАТИ СЛІД НЕРУХОМІСТЬ В ЄВРОПІ
Європа все більше «закручує гайки» по відношенню до іноземців, Туреччина робить все, щоб громадянам інших держав на території республіки жилося безпечно і комфортно. На відміну від Європи, Туреччина не вимагає від покупців нерухомості «розкривати» статті доходів. Державі абсолютно не важливо, де Ви взяли кошти на придбання квартири: чи продали нерухомість у себе на батьківщині, накопичили або отримали спадщину. Причому не грає ролі, яку суму Ви збираєтеся витратити: будь то 50 тисяч або мільйони євро. Також Туреччина не вимагає від іноземців розкривати відомості про покупку квартири. Більш того, згідно із законодавством, турки не надають інформації про власників нерухомості на території своєї країни. Отримати відомості про власника нерухомості не можуть ні приватні особи, ні державні органи інших країн. Всі дані зберігаються в кадастровій палаті (ТАПУ), і ні ім'я та прізвище, ні дата народження, ні національність покупця не підлягають розголошенню.
Податки і щорічні витрати на утримання нерухомості в Туреччині суттєво нижчі, ніж в Європі. Обслуговування комплексу (айдат) - від 5 до 70 євро в місяць (в середньому 30-45 євро для комплексів з готельною інфраструктурою). Введено в дію додаткові податкові послаблення: з березня 2017 року ставка податку на оформлення у власність об'єкта нерухомості (ТАПУ) знижена з 4 до 3% від кадастрової вартості житла (пільга діє до 30 вересня 2017 року); з 1 квітня 2017 був скасований ПДВ при купівлі нерухомості. Вартість річного податку на нерухомість становить не більше 100-150 турецьких лір.
Іноземні власники нерухомості в Туреччині мають такі ж права, як і громадяни Туреччини: квартиру або віллу можна продавати, дарувати, передавати у спадок. Купівля квартири є підставою для оформлення посвідки на проживання терміном на 1-2 роки з подальшим продовженням. В Європі іноземні покупці нерухомості на підставі дозволу на проживання мають право користуватися своїми апартаментами тільки 3 місяці протягом півроку.
МІФ 3. КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ - ІНВЕСТИЦІЯ З НЕЗРОЗУМІЛОЮ ПЕРСПЕКТИВОЮ.
За останній рік країна пережила багато потрясінь, що не могло не вплинути на ринок нерухомості. Ціни трохи пригальмували своє зростання (в Стамбулі зростання з 18% на рік впало до 15%), іноземні власники нерухомості виставили ряд пропозицій на вторинному ринку нерухомості за цінами нижче ринкових, проте в останні місяці ситуація змінюється, що «гарячі» пропозиції активно розкуповуються і ціни знову починають повзти вгору.
Фахівці ринку говорять про те, що ціни на турецьку нерухомість до сих пір нижче ринкових, серед додаткових переваг можна відзначити чудову інфраструктуру житлових комплексів (басейни, хамам, сауна, спортзал, тенісні корти, і багато інших зон для відпочинку та розваг), близькість до морю, видові характеристики. Вартість нерухомості стартує від 30 000 - 35.000 євро. Всі квартири здаються з чистової обробкою, обладнаними кухнями і санвузлами.
Дуже гнучка цінова політика в зв'язку з останніми політичними подіями надає відмінний шанс придбати апартаменти біля моря нижче їх реальної ринкової вартості, розраховуючи на приріст ціни в 20-30% протягом найближчих 5 років.
Інше джерело доходу - здача в оренду. Апартаменти (з меблями або порожні) з успіхом здаються в довгострокову оренду з, так званим, «пасивним» доходом 4-5% річних в євро. Сезонна здача обладнаних апартаментів (6-8 найтепліших місяців на рік) приносить 8-10% доходу, однак вимагає залучення гостей-туристів, як правило з допомогою місцевих агентств нерухомості, а також залучаючи доступні методи просування (наприклад, соціальні мережі).
МІФ 4. ТУРЕЧЧИНА - МУСУЛЬМАНСЬКА КРАЇНА, МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ СКЛАДНОСТІ НА РЕЛІГІЙНОМУ ГРУНТІ.
Мало хто знає, що мусульманська Туреччина - це земля, де розвивалося православ'я, звідки християнська віра прийшла на Русь, а візантійські іконописні традиції стали «прабатьками» слов’янського іконопису.
Сьогодні Туреччина - це не тільки країна, куди приїжджають, щоб насолодитися сонцем і викупатися в теплому морі. Ще це держава, куди з'їжджаються паломники з усього світу. На території Турецької землі донині збереглася величезна кількість християнських святинь. Наприклад, в провінції Хатай розташована перша в світі православна церква Святого Петра. Всього в країні зареєстровано 321 християнська громада і 36 іудейських синагог. Туреччина - одна з найдемократичніших країн Європи, зацікавлена в прямих інвестиціях в ринок нерухомості.
МІФ 5. НЕБЕЗПЕЧНО КУПУВАТИ НЕРУХОМОСТЬ В ТУРЕЧЧИНІ НА ЕТАПІ БУДІВНИЦТВА.
Майже всі міста-курорти на півдні Туреччини (Аланія, Анталія) на сьогоднішній день продовжують переживати справжній будівельний бум. В середньому, будівництво житлового комплексу від стадії проекту до здачі складає всього 18-24 місяців, а якість будівництва знаходиться на європейському рівні. Один з головних плюсів новобудов в Туреччині в тому, що квартири здаються з повною чистової обробкою, обладнаної кухнею та санвузлами. Проект будується - ціни ростуть!
Іноземні та місцеві інвестори спеціально купують квартири на нульовому етапі з метою перепродати їх незадовго до закінчення будівництва (як тільки закінчено каркас будівлі і зовнішні стіни) і відразу отримати прибуток. За статистикою до часу складання апартаментів в експлуатацію ціна кожного квадратного метра зростає на 20-35%. Якщо до цього додати те, що зазвичай нерухомість на стадії будівництва можна купити в безвітсоткову розстрочку, то прибуток від такої покупки стає очевидним.
Права власності на будь-які апартаменти (квартиру або приватний будинок, як готовий, так і споруджуваний) покупцеві може гарантувати отримання основного документа, що підтверджує володіння нерухомості в Туреччині - ТАПУ - відразу, як тільки угода купівлі-продажу відбудеться. Слід додати, що Банки Туреччини надають іноземцям іпотечні кредити під 7-8% річних, процедура оформлення проста і займає всього 4-5 днів.
Однак, слід завжди пам'ятати, що ринок нерухомості, як і будь-який інший, вимагає ретельного відбору партнерів для роботи. Співпрацюючи з компанією DreamHomeAbroad (Sekerhane District Ataturk Street, ANIT Business Center Nr. 10 / 307, ALANYA/ANTALYA/TURKEY), Ви перекладаєте всі ризики на наші плечі. Наш досвід роботи і знання місцевого ринку дозволяє відібрати найбільш надійні та перевірені часом будівельні компанії для успішного співробітництва.
Наприклад, серед наших партнерів такі компанії як: OguzhanIns., AKRGroupConstr., ToprakIns., BayConstr., TopcuGroup, SonmezIns., ElitGroup.
Представником Dream Home Abroad в Україні (м. Київ) є Адвокат Бондаренко Тарас Михайлович,
тел. +380948284370,
Viber, WhatsApp +38050 3308275,
E-mail; demp67@gmail.com
Ласкаво просимо на турецьку землю!
11.07.2017
renthotel
Читайте также
Краткосрочная аренда квартир

Краткосрочная аренда квартир

Краткосрочная аренда жилья — на сутки, неделю, месяц — развивается с каждым годом и становится сегодня все более востребованной. Причина, почему в Киеве востребована аренда квартир посуточно, - очень проста. Она заключается в недостаточной развитости сети гостиниц, отелей и хостелов.
Новобудови Львів

Новобудови Львів

Хто з нас не мріє про власну квартиру? Багато людей купують нерухомість в тільки побудованих будинках, щоб саме їх нове житло було їхньою власністю.
Прагнення придбати квартиру в новому будинку зумовлене бажанням отримати нове, якісне та сучасне житло, яке буде комфортним
ПОИСК ПО КОДУ
Введите код квартиры:
РЕКЛАМА
СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЕ
№ 137 цена: от 80 (800 грн.)
Госпитальная 24
комнат:1, этаж:5, спальных мест:2
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
СТАТЬИ
Гіпертонічний криз: перша медична допомога
Гіпертонічний криз: ризики та причини, лікування і перші симптоми гіпертонічного кризу, лікування та профілактика. Все це невідкладні і нерозривно пов'язані між собою речі.
Важке патологічний стан при гіпертонічного кризу викликано різким підвищенням артеріального тиску. І щоб адаптувати людини до нормального стану
квартиры посуточно киев, снять квартиру посуточно, аренда киев, посуточно киев, квартиры киев посуточно, аренда посуточно, dailyrent, посуточная аренда квартир,  квартира сутки, doba, апартаменты посуточно в киеве, доба, без посредников. подробнее
ВАЖНОЕ НА САЙТЕ
 
 
Copyright © 1996 - 2012 Киевское агентство недвижимости "Гармония"